
Tess breekt elleboog en mist Hella Mega Tour
Als je iets gebroken hebt in je leven, dan weet je dat dat pijn doet. Maar of het vergelijkbaar is met de pijn van een concert missen? Zo'n muzikaal trauma geneest namelijk een stuk minder snel, tenzij je aanklopt bij KINK-dj Stefan Koren!
Het had niet veel gescheeld of mede-KINK'er Tess was met een gebroken elleboog naar Groningen gegaan. Ze had tickets voor The Hella Mega Tour, met Green Day, Weezer en Fall Out Boy. Maar twee dagen voor het concert viel ze van haar fiets. In het ziekenhuis bleek dat ze haar elleboog gebroken had, waarmee ze zelf nog wel door wilde naar het concert. Totdat haar ouders zeiden dat ze dat geen goed idee vonden, en dus ging de Hella Mega Tour voor Tess niet door.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
7 mei 2026
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#WeezerGerelateerd nieuws

Double bill wordt bittere pil voor Gert-Jan
Gemist11 juni 17:45

Hans overtuigt ouders nét te laat en mist Nirvana
Gemist10 juni 17:45

Corne krijgt slecht nieuws op ochtend van RHCP concert waardoor hij de show mist
Gemist9 juni 17:45

Jon mist Metallica door watermeloen
Gemist8 juni 17:45

Nieuwe muziek van Weezer, Violet Grohl, en POM op de KINK playlist
KINKnieuws8 juni 10:26

