
Remco's dochter appt te laat voor Tom Smith
De spanning die komt kijken bij het aanschaffen van tickets is slopend en verslavend tegelijkertijd. Want wanneer het lukt, is er die grote adrenalinekick. Wanneer het niet lukt, is er de kater — eentje die je bij KINK-dj Stefan Koren kan wegspoelen.
Als het appje van zijn dochter een kwartier eerder was gekomen, had Remco nog kans gehad. Hij had dolgraag naar de solotour van Editors-frontman Tom Smith gewild. Maar helaas kwam het appje van zijn dochter vier minuten na de start van de kaartverkoop, waardoor Remco achter het net viste.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
8 december 2025
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#EditorsGerelateerd nieuws

Dorus vist achter het net en mist 'zijn' U2
Gemist11 december 17:45

Hans is te laat en ziet Moby nog net het podium aflopen
Gemist10 december 17:45

Danny kan naar Red Hot Chili Peppers, maar gaat naar bed
Gemist9 december 17:42

Roy mist bijzonder Chris Cornell optreden
Gemist4 december 17:42

Hanneke mist keer op keer The Last Dinner Party
Gemist3 december 17:46

