
Pale Waves: 'It’s always a sausage fest at these festivals, I’m so glad the times are changing!'
Vorige week kwam het nieuwe album ‘Unwanted’ van Pale Waves uit, een mooie reden voor KINK-dj Jasper om weer eens bij te kletsen met frontvrouw Heather tijdens KINK In Touch.
In het gesprek dat Jasper had met Heather kwamen de persoonlijke songteksten voorbij. Hoe is het voor Heather om steeds meer te delen, met haar collega bandleden, en vervolgens met de wereld? Tijdens de lockdowns zagen ze elkaar wat minder, maar uiteindelijk toch genoeg om veel aan nieuwe muziek te werken, zodat op het moment dat de wereld weer open ging ze meteen met nieuw werk weer naar buiten konden komen.
Ook sprak Heather over hoe ze tijdens het drukke tourleven een beetje op haar gezondheid let (smoothies drinken, en yoga doen), en over hoe er altijd alleen maar mannen op festivals zijn, zowel on-, als backstage. En dus kwamen Jasper en Heather op het idee van een Female Power KINK festival met alleen maar vrouwelijke artiesten!
Het hele gesprek luister je hieronder terug.
Datum
18 augustus 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Kingfishr: "Hoe Ierser we worden, hoe beter mensen erop reageren"
Interviews9 juli 14:30

Taylor Momsen over nieuw album: "Het voelt als de meest authentieke plaat die we ooit hebben gemaakt"
Interviews9 juli 12:51

Triggerfinger over Tarmac: "Er staan nog een aantal hele toffe songs op die plaat"
Interviews8 juli 16:07

White Lies: "Ik ben trots op de fucking hits"
Interviews8 juli 13:48

Fat Dog op Pinkpop: “We are getting wiser, and maybe more confused…”
Interviews2 juli 14:55

