Stuur ons een berichtje

PIAS

Tom Barman van dEUS over nieuw album: "Als je niet houdt van donkere melodieën en luide gitaren, dan moet je wegblijven"

dEUS heeft nog maar nét een tour afgerond waarin het dertig jarig bestaan werd gevierd van 'In a Bar, Under the Sea' of er ligt alweer een nieuwe plaat klaar voor liefhebbers van de Antwerpse band. Met de single 'Keptman' hoopt frontman Tom Barman vooral dat "mensen veel gaan dansen", zei hij in gesprek met KINK-dj Jim Vorwald

Rust, dat kent Tom Barman niet. Als hij niet bezig is met optredens van dEUS of het maken van nieuwe platen, dan is hij veel aan het fotograferen of maakt jazzmuziek. De afgelopen paar jaar zit Barman weer flink op de kruk van dEUS met een nostalgische tour waarin werd teruggeblikt op de eerste twee albums van de band. De frontman zegt daarover dat hij de nummers nooit zat raakt en nog altijd leuk vindt om te spelen.

Maar nu is het tijd voor een nieuwe stap. In april verschijnt er een nieuw album van dEUS en daar verschijnt 15 oktober de eerste single van. Over de betekenis van 'Keptman' wil Tom nog niet veel kwijt, maar belooft in ieder geval veel "luide gitaren". 

00:00
04:50
Tom Barman van dEUS waarschuwt over nieuw album en kondigt nieuwe single aan!

Datum

14 oktober 2026

SHARE

NU op KINK

Aerosmith

Janie's Got A Gun

Gedraaid op KINKOpen

Stuur ons een berichtje