
Marien en Bob van Moss kwamen langs in de studio en speelden ook live hun nieuwe muziek
De Nederlandse band Moss is weer terug naar hun originele bezetting, en in die samenstelling maakten ze het nieuwe album 'HX' in een Zuid-Limburgs klooster. Marien en Bob kwamen langs bij KINK In Touch om het over het album te hebben, en om ook 3 tracks live akoestisch te spelen.
HX
Moss had eigenlijk al een heel album met nieuwe muziek liggen, maar dat hebben ze weggegooid. Toen oud bandlid Bob zich weer opnieuw bij Moss aansloot namen ze in de Corona lockdown periode rustig de tijd om samen lekker nieuwe muziek te gaan schrijven. Nu is het nieuwe album HX er en Marien en Bob van Moss kwamen langs bij KINK-dj Jasper Leijdens om alles over dit nieuwe album te vertellen.
Bekijk hieronder het hele gesprek dat de mannen hadden met Jasper terug.
AKOESTISCHE LIVESESSIE
Uiteraard speelden Marien en Bob ook een paar tracks live! Speciaal voor het KINK In Touch bouwden ze drie van de nieuwe songs om naar een akoestische live-versie. Kijk hieronder terug naar hoe ze 'Salt', 'Not Today', en 'Simplify It' live deden bij KINK!
Datum
8 mei 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Simple Plan: "We want it to be as good as everything we’ve ever done before"
Interviews3 oktober 12:00

Nothing But Thieves: 'We all agreed that we were parking the synth for a bit and wanted to play the guitar'
Interviews21 september 10:25

Brengt Keo de grunge terug: "I think it's something new"
Interviews17 september 12:06

Bleech 9:3 over een geweldig jaar: "We zaten aan de bodem, nu klimmen we de berg op"
Gemist, Interviews14 september 22:13

Weezer-bassist Scott Shriner: “We maken altijd wel een groep Weezer-fans boos”
Interviews13 september 13:00

