
Luister nu de Dauwpop-special terug!
Donderdag 21 mei was de dag dat eigenlijk het festival Dauwpop had moeten plaatsvinden. Het was een stralende Hemelvaartsdag, de perfecte setting om met je biertje in de zon op het festivalterrein in Hellendoorn te staan. Op KINK proberen we de pijn van de afgelaste festivals en concerten een beetje te verzachten met de Alternatieve Livezomer: de opvangservice voor de livemuziek liefhebber. We (dauw)trapten af met een alternatieve versie van Dauwpop.
WOLFMOTHER
Wolfmother, Klangstof, Sports Team, Kensington, SONS, Pip Blom, het waren zomaar wat bands die je had kunnen zien in de bossen van het festivalterrein van Dauwpop. Tijdens KINK Rush Hour dook Tim op het Broek toch een beetje de bossen in. Zo sprak hij onder andere met Andrew Stockdale van Wolfmother. En Andrew had zelfs nog een mooie boodschap voor het Dauwpoppubliek.
TIPS VAN PROGRAMMEUR FRANK SATINK
Natuurlijk belde Tim ook even met programmeur Frank Satink. Want wat hadden we zeker niet moeten missen als we dit jaar naar Dauwpop waren afgereisd? "Nou, om te beginnen zeg ik een rondje over het terrein, want daar kom je van alles tegen!"
Daarnaast tipte Frank eigenlijk alles wat op het nieuwe podium Fun House stond geprogrammeerd. Een nieuw podium, met veel rauwe gitaren, punk en alternative rock. Denk bijvoorbeeld aan Porridge Radio, een nieuwe Engelse band. Volgens Frank mochten we ook zeker Personal Trainer, Scram C Baby, Thumper, Ploegendienst, Hallo Venray, Heavy Lungs en de Volcano Boys niet missen!
KLANGSTOF, PIP BLOM EN FESTIVALDIRECTEUR ROB TELGENKAMP
Tim sprak met Koen van Klangstof en Pip Blom, want ook zij hadden een retourtje Dauwpop in de agenda staan. Hoe zag hun alternatieve hemelvaartsdag eruit? Tot slot belde Tim met festivaldirecteur Rob Telgenkamp. Met Rob speelde hij een pittige Dauwpopquiz. Luister de hele uitzending terug, waan je dit jaar toch even op het op Dauwpop en geniet er (met natuurlijk enige weemoed) van.
Datum
27 mei 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Gorillaz, Nine Inch Nails en Wet Leg nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws15 september 14:45

Win toegang tot een meet & greet, Q&A, en signeersessie van Biffy Clyro!
KINKnieuws15 september 12:00

KINK Presents: The Kooks - 17 februari AFAS in Live
KINKnieuws15 september 11:16

Tickets voor KINK Presents: Volbeat in Ahoy gris je deze week uit de bek van de KINK Prijzengeit!
KINKnieuws12 september 18:12

Kings of Leon, Blaudzun en Hiqpy nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws8 september 13:30