
In Touch With... White Lies
In KINK In Touch sprak KINK-dj Jasper Leijdens met Jack Lawrence-Brown, de drummer van White Lies. Ze hebben het over het nieuwe album, over het oude werk dat hun nieuwe muziek weer inspireerde, en ze blikken vooruit op hun terugkomst naar Nederland!
WHITE LIES
Jack vertelde aan Jasper dat de band nu druk is met het signeren van vinyl, over de twijfels die hij tijdens de lockdown had over of hij ooit wel weer kon touren als vanouds, en over hoeveel zin ze nu hebben om over twee maanden weer terug naar Nederland te komen.
Ook spraken ze over de verschillende tracks die op de nieuwe album staan, die veel van elkaar verschillen, en ook over de oude White Lies classics die deels het nieuwe werk weer geinspireerd hebben na de '10 Year Anniversary Tour' van To Lose My Life die ze onlangs deden.
Datum
1 maart 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Paceshifters gaat touren met muziek van Nirvana bij KINK Presents: Paceshifters play Nirvana – 35 Years Nevermind
KINKnieuws, Interviews, Gemist25 augustus 10:22

Jim sprak op Down The Rabbit Hole met Royel Otis, Wunderhorse, Nieve Ella, en Fat Dog
Interviews4 augustus 11:38

Sprints op Pinkpop over hun nieuwe tijdperk
Gemist, Interviews24 juni 21:29

The Last Dinner Party deelt op Pinkpop inspiratie voor tweede album
Interviews, Gemist23 juni 21:20

Sniester 2025: alle interviews op een rij
Interviews5 juni 21:11