
In Touch With... Hozier. Over A.I-covers, collabs, en filmen tijdens shows.
Een jaar geleden kondigde hij zijn derde album aan, en sinds 8 augustus is 'Unreal Unearth' er! KINK-dj Jasper Leijdens vond het een mooie reden om bij te praten met Hozier, over onder andere Artificial Intelligence, samenwerkingen met andere artiesten, en filmen met telefoons tijdens zijn shows.
HOMER SIMSPON ZINGT 'TAKE ME TO CHURCH'
Jasper ontdekte meerdere AI versies van Hoziers grote hit 'Take Me To Church'. Hij vraagt Hozier wat die er van vind, en met welke artiesten hij echt zou willen samenwerken (behalve Homer Simpson...).
De 'Take Me To Church' AI-cover van Homer Simpson gemist? Hieronder check je 'm:
PUT YOUR PHONES AWAY PLEASE
Hozier vroeg het publiek bij een show in Ierland om een specifiek nummer niet te filmen. Jasper heeft het even gecheckt, en zijn fans hebben inderdaad geen beelden van het nummer geupload. Hozier legt uit waarom hij dat verzoek deed.
De nieuwe single 'Francesca' van Hozier hoor je bij KINK!
Datum
22 augustus 2023
SHARE
Gerelateerd nieuws

"Muziek is 100% mijn levensenergie" - Magazines heeft zin in Radio On Tour: KINK Voor NGNG
Gemist, Interviews, Radio On Tour2 april 20:35

"Iedereen moet bij een concert kunnen zijn, ook als je ziek bent" - Wodan Boys over Radio On Tour: KINK voor NGNG
Interviews, Gemist, Radio On Tour2 april 13:00

"Even van de planeet af" - Heath staat achter het doel van Stichting No Guts No Glory
Gemist, Interviews, Radio On Tour31 maart 20:44

"Mijn vader en zus hadden kanker, dus dit doet mij veel" - Martin van Ilænder over Radio On Tour: KINK Voor NGNG
Interviews, Gemist, Radio On Tour30 maart 20:02

The Boxer Rebellion speelt tracks van hun nieuwe plaat in de KINK Live Bunker
Interviews, Live at KINK26 maart 09:00

