
Green Day en Red Hot Chili Peppers aangekondigd voor FireAid-benefietconcert in Los Angeles
Green Day en Red Hot Chili Peppers zijn twee van de grootste namen die op 30 januari zullen optreden tijdens FireAid, een benefietconcert voor de slachtoffers van de recente bosbranden in Los Angeles. `Ook gaan er geruchten dat de Foo Fighters mee doen.
Roddelsite TMZ vroeg Foo Fighters-frontman Dave Grohl of zijn band ook mee doet aan het concert, waarop Dave met een geheimzinnige glimlach "I dunno" antwoordt.
Dubbele locatie, één doel
Het evenement werd eerder deze maand aangekondigd zonder line-up, maar inmiddels is duidelijk dat het niet op één, maar twee locaties plaatsvindt: de Intuit Dome en het KIA Forum in LA.
De vernietigende bosbranden in Los Angeles hebben meerdere wijken verwoest, duizenden mensen uit hun huizen verdreven en ook geleid tot dodelijke slachtoffers en vermisten. Om de zwaarst getroffenen te steunen, is FireAid in het leven geroepen. Naast Green Day en de Red Hot Chili Peppers staan onder meer Billie Eilish & Finneas, Lady Gaga, Stevie Nicks, Joni Mitchell, John Mayer en vele anderen op het affiche.
Datum
17 januari 2025
SHARE
Tags
#Foo Fighters#Green Day#Red Hot Chili PeppersGerelateerd nieuws

Volgens geruchten is dit de nieuwe drummer van Foo Fighters
Muzieknieuws22 mei 17:38

Josh Freese niet langer drummer van Foo Fighters
KINKnieuws18 mei 08:46

Billie Joe Armstrong wakkert de vonk weer aan: ‘American Idiot’-film komt er
Muzieknieuws3 mei 12:24

Zien: Dave Grohl covert LCD Soundsystem en David Bowie
Muzieknieuws1 mei 10:02

Green Day-film in de maak
Muzieknieuws11 februari 07:05