Stuur ons een berichtje

Jochem Geerdink

Michel krijgt belletje op bruiloft: "Waar ben je? Ze beginnen zo!"

Iedereen maakt weleens een dubbele afspraak. Maar welke van de twee zeg je dan af? Soms blijkt kiezen niet nodig, maar dan bestaat er wel een kans dat je met een muzikaal trauma blijft zitten omdat je een tof concert gemist hebt. Bij KINK-dj Stefan Koren kun je je verhaal kwijt en kun je van je nare gevoel afkomen.

Zelf wist mede-KINK'er Michel niet dat hij zo'n dubbele afspraak had. Hij dacht naar een bruiloft van vrienden te gaan en een heel fijn feestje te vieren. Totdat 's avonds zijn telefoon ging. "Waar blijf je? Ze beginnen zo", kreeg hij te horen. Wat bleek: Michel had diezelfde avond kaarten voor de Red Hot Chili Peppers in Amsterdam, maar was dit vergeten in zijn agenda te zetten.

00:00
01:47
Michel krijgt belletje op bruiloft: "Waar blijf je?"

BEHOEFTE AAN VERWERKING?

Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!

Datum

28 april 2026

SHARE

Tags

#KINK Traumaverwerking#Red Hot Chili Peppers

NU op KINK

Death Cab For Cutie

I Will Follow You Into The Dark

Gedraaid op KINKOpen

Stuur ons een berichtje