
Foo Fighters gaan door
2022 was een extreem zwaar jaar voor de Foo Fighters: in maart overleed drummer Taylor Hawkins tijdens een tour door Colombia. Lang was het onzeker wat het verlies van Taylor betekende voor de band, maar het hoge woord is er uit: de Foo Fighters gaan door!
In een post op hun social media noemt de band 2022 het moeilijkste en meest tragische jaar uit hun bestaan. "Zonder Taylor zouden we nooit de band zijn geweest die we nu zijn", schrijven ze, "en zonder Taylor zullen we ook een andere band zijn in de toekomst".
SNEL
"Ook weten we dat jullie, de fans, net zo veel voor Taylor betekenden als hij voor jullie en dat hij, als we elkaar weer zien - en dat zullen we, snel! - er in geest elke avond bij zal zijn".
TRIBUTE
Na het overlijden van Taylor heeft de band twee grote tribute-concerten gegeven, eentje in Londen en Los Angeles. KINK-dj's Stefan en Michiel waren bij die in Londen en maakten daar dit verslag.
Datum
31 december 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Motörhead gitarist Phil Campbell overleden
Muzieknieuws14 maart 20:30

Deze oude Weezer-track ontploft op TikTok
Muzieknieuws11 maart 07:36

Muse opent pre-save! Iets nieuws staat op het punt te knallen
Muzieknieuws7 maart 07:52

White Lies: "Music is unexplainable"
Interviews, KINKnieuws, Muzieknieuws3 maart 19:15

Nirwana Tuinfeest vult line-up aan met nieuwe namen: o.a. The Kooks, Wodan Boys en Magazines
Muzieknieuws3 maart 12:01

