
FOALS over Boekwinkels, Talking Heads en Tequila
Foals schoof onverwachts een plekje op in het Lowlands blokkenschema. Door het uitvallen van Florence + The Machine kwam Foals een stap dichter bij de Headline positie. Bovendien had frontman Yannis Philippakis tijd voor een uitgebreid interview met KINK-dj's Tim Op Het Broek en Jasper Leijdens.
De semi-headliner laat zich lekker in de watten leggen. Soms per ongeluk. Festivals in Nederland, Canada en Japan leveren de band diverse backstage anekdotes op. Yannis vertelt uitgebreid over buitenlandse hotel-avonturen en hoe Foals de rider (lijst met backstage voorwaarden) geregeld ververst om alles nog onvoorspelbaarder te maken.
BEAT POETS
Een ander voordeel van touren: de verschilende boekwinkels overal. Yannis heeft Engelse literatuur gestudeerd dus snuffelt graag door boekwinkels opzoek naar nieuwe inspiratie, varierend van de teksten van Talking Heads, tot jaren zestig beat poëzie. Beluister het hele gesprek met de Foals frontman hieronder.
3G DE PUBCAST
Dit gesprek was als eerste te horen in de KINK Podcast 3G. Elke vrijdagmiddag duiken Tim Op het Broek en Jasper Leijdens de kroeg in om te praten over het laatste muzieknieuws. Gerst, Gasten en Gitaren!
Datum
29 augustus 2023
SHARE
Gerelateerd nieuws

STONE in de KINK Live Bunker: "We're the best liveband in the world"
Gemist, Interviews, Live at KINK12 november 20:34

Queens of the Stone Age frontman Josh Homme: "The Catacombes play their own music"
Gemist, Interviews, KINKnieuws, Muzieknieuws10 november 08:00

Gavin Rossdale over de legacy van Bush en touren met Volbeat
Gemist, Interviews23 oktober 09:08

Ist Ist speelt in de KINK Live Bunker!
Gemist, Interviews, Live at KINK17 oktober 11:40

Biffy Clyro: "Er is veel lelijke shit in de wereld, we mogen wat aardiger zijn"
Gemist, Interviews15 oktober 21:12

