Stuur ons een berichtje

All American Rejects

Zien: politie legt show van The All-American Rejects stil – maar laat ze nog één knaller spelen

Een achtertuin bij de University of Missouri lijkt geen logische plek voor een rockshow, maar juist dat maakt het interessant. The All-American Rejects speelden daar op 18 mei een verrassingsoptreden als onderdeel van hun tour langs intieme, gekke locaties als schuren en bowlingbanen. Het doel: live muziek betaalbaar en laagdrempelig maken. Maar niet iedereen was blij met deze doe-het-zelf-aanpak.

Halverwege de show dook de politie op. En hoewel dat normaal gesproken het einde van het feest betekent, verliep het hier net iets anders. In een video die fans op social media deelden, is te zien hoe frontman Tyson Ritter het slechte nieuws brengt: “The cops just shut us down.” De reactie van het publiek? Een flinke boe-storm. Maar dan komt de twist: “They said we can play one more fucking song!” Want wat bleek? De agenten zelf waren ook groot fan van de band!

GEMOEDELIJK

Volgens Mark Fitzgerald, assistent-hoofd van de politie in Columbia, verliep alles verder gemoedelijk. “De band, hun security en het publiek waren heel coöperatief,” aldus Fitzgerald tegenover CNN. Technisch gezien was het optreden “in strijd met meerdere lokale verordeningen,” maar de sfeer bleef relaxed. “De sergeant vertelde me dat hij precies wist wie de band was en dat hij hun muziek veel luisterde tijdens zijn studententijd.”

Sterker nog, als het aan de politie ligt, zijn The All-American Rejects binnenkort weer welkom in Columbia – mits er dan wél de juiste vergunningen zijn geregeld.

Datum

26 mei 2025

SHARE

NU op KINK

Prince

When Doves Cry

Gedraaid op KINKOpen

Stuur ons een berichtje