
"Ze zijn oud en niet meer als vroeger", maakt Tobias zichzelf wijs
De voorpret, de reis ernaartoe, het zwetend springen, de merch: het hoort allemaal bij de concertervaring. Maar ook het muzikale trauma dat achterblijft wanneer je een concert mist hoort bij het leven van een concertganger. Gelukkig kun je bij KINK-dj Stefan Koren terecht om van dat nare gevoel af te komen!
In 2023 kwam blink-182 terug in de - volgens velen - beste samenstelling. Mark Hoppus, Tom DeLonge en Travis Barker zouden na jaren weer samen op het podium staan en mede-KINK'er Tobias had kaarten! Maar toen bleek dat zijn vriendin zwanger was en kon hij alles weer afzeggen. En daarom maakt hij zichzelf nu wijs dat het "toch niet meer als vroeger" is.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
17 november 2025
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#blink-182Gerelateerd nieuws

Door ziekte mist Rob Biffy Clyro
Gemist12 februari 17:45

Emiel mist Oasis omdat vrienden de band niet cool genoeg vinden
Gemist11 februari 17:45

Rene verhuist 400 kilometer te ver om Fontaines D.C. te kunnen zien
Gemist10 februari 17:57

Chris maakt foutje en verkiest Guinness boven Editors
Gemist9 februari 17:42

Jorien 'viert' Red Hot Chili Pepper-kaartjes iets te uitbundig en mist daardoor concert
Gemist29 januari 17:41

