
Wolfgang Van Halen maakt solodebuut met ode aan vader Eddie Van Halen
Wolfgang Van Halen is de zoon van wijlen Eddie Van Halen. Eddie van Halen overleed afgelopen oktober. Zijn zoon Wolfgang speelde de laatste jaren al regelmatig mee in de band en heeft nu zijn solodebuut gemaakt met prachtig een eerbetoon aan zijn vader.
Wolfgang van Halen tourde al langer mee met de band van zijn vader. Het muziek maken werd hem met de paplepel ingegoten en inmiddels is hij multi-instrumentalist. Het overlijden van zijn vader Eddie Van Halen afgelopen oktober schokte de (muziek)wereld. Door de ziekte van zijn vader had Wolfgang zijn soloproject Mammoth WVH al eerder stopgezet. Inmiddels heeft hij dat weer opgepakt en is daar een eerste single 'Distance'.
DISTANCE
'Distance' is een ode aan zijn vader en is uitgebracht met een persoonlijke muziekvideo. De video bestaat uit persoonlijke archiefbeelden van Wolfgang en zijn vader en eindigt met een emotionele voicemail van Eddie Van Halen. 'Distance' is het eerste werk van Mammoth WVH, zijn debuutalbum zal waarschijnlijk in 2021 uitkomen.
Datum
17 november 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Twenty One Pilots, SOMBR, Florence + The Machine en Biffy Clyro naar Sziget 2026
Muzieknieuws9 december 10:16

Fatal Flowers zijn terug!
Gemist, Interviews, Muzieknieuws9 december 09:29

Queens of the Stone Age frontman Josh Homme: "The Catacombes play their own music"
Gemist, Interviews, KINKnieuws, Muzieknieuws4 december 08:00

Pinkpop maakt eerste namen bekend. Foo Fighters, Yungblud, Editors en meer naar Landgraaf
Muzieknieuws24 november 09:07

Bakken vol nieuwe namen voor Rock Werchter
Muzieknieuws21 november 14:09

