
William móét thuis blijven en mist Muse
Er is een aantal redenen te verzinnen, waarbij het minder erg is om een concert te missen. Hoewel het gevoel van een muzikaal trauma altijd kan blijven knagen. Gelukkig kom je daar bij KINK-dj Stefan Koren met gemak weer vanaf!
Mede-KINK'er William heeft één van die redenen, waarbij het minder erg is om een concert te missen, zelf gemaakt. Hij mocht namelijk niet van zijn partner. Logisch, want die zou ten tijde van het geplande Muse-concert hoogzwanger zijn. Daarom heeft William zelf ook vrij snel toegezegd dat de geboorte van zijn zoontje missen erger zou zijn dan Muse in Nijmegen missen.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
12 november 2025
SHARE
Tags
#Muse#KINK TraumaverwerkingGerelateerd nieuws

Na 2 jaar schuiven mist Stijn toch concert The Killers
Gemist9 april 17:42

Arco mist droomconcert door boekenkast
Gemist8 april 17:40

Voorpret verpest: Dominique miste Black Rebel Motorcycle Club
Gemist7 april 17:43

Marijn koopt kaarten voor verkeerde festivaldag en mist Foo Fighters
Gemist2 april 17:43

Olga mist legendarisch Metallica-concert door vermoeide ouders
Gemist1 april 17:40

