
Wie gun jij de kracht van muziek?
Ken je iemand met kanker die muziek in zijn of haar leven kan gebruiken? De jarige stichting No Guts No Glory kan helpen!
De Stichting No Guts No Glory organiseert bijzondere belevenissen en laat wensen in vervulling gaan voor mensen met kanker, met een muzikale insteek.De stichting bestaat in december 10 jaar en wil dat vieren met een bijzondere actie: NGNG gaat 10 mensen muzieklessen en een instrument cadeau geven. Ook zorgen ze ervoor dat de muzieklessen worden gegeven door gecertificeerde docenten die uiteraard voor hun normale tarief betaald gaan worden.
DONEER
Ken je iemand die hiervoor in aanmerking komt? Laat het weten! En als je de actie wil steunen: donaties zijn welkom, zo vertelt Ellen van No Gus No Glory aan KINK-dj Michiel Veenstra.
Datum
3 december 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik ontdekte waar Vriijdag de 13e vandaan komt
Gemist13 februari 07:47

Door ziekte mist Rob Biffy Clyro
Gemist12 februari 17:45

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik ontdekte waarom roodharigen meer verdoving krijgen
Gemist12 februari 07:46

Emiel mist Oasis omdat vrienden de band niet cool genoeg vinden
Gemist11 februari 17:45

Bellen Met Ellen: Pieter naar EPICA
Gemist11 februari 08:35

