
Waar blijft de Nederlandse doorbraak voor Gang Of Youths?
In 2017 stonden ze met liefst 3 tracks in de top 10 van de Triple J Hottest 100, de jaarlijst met beste tracks in Australie. Vorig jaar deden ze Pinkpop en Best Kept Secret en op 9 mei kon je ze zien in het voorprogramma van Mumford & Sons in de Ziggodome: Gang Of Youths.
Toch lijkt die grote doorbraak in Nederland maar niet echt van de grond te komen. Hoe kan dat toch? Julia vroeg de band die prangende vraag.
Waar gaat ' What Can I Do When The Fire Goes Out' eigenlijk over? Julia kreeg een behoorlijk filosofisch antwoord.
Mocht je het hele interview willen luisteren, dat kan! Hieronder het gesprek over onder andere hoe ze de afgelopen jaren hebben ervaren, waarom het lastig is om muziek te schrijven als je tourt en wat hen als band bijzonder maakt.
Datum
10 mei 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

KINK Tattoo Tales: Anouk heeft een tattoo voor Londen & Editors
Gemist11 april 12:00

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik er achter kwam dat syfilis ooit een statussymbool was
Gemist10 april 07:56

Na 2 jaar schuiven mist Stijn toch concert The Killers
Gemist9 april 17:42

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik er achter kwam waarom je thee drinkt met het pinkje omhoog
Gemist9 april 07:42

Arco mist droomconcert door boekenkast
Gemist8 april 17:40

