
VESTROCK 2020 verplaatst naar 2021
Teurig nieuws vanuit het VESTROCK kamp: het festival heeft bekend gemaakt dat vanwege de afgekondigde maatregelen rondom het COVID-19 virus VESTROCK op 5,6 en 7 juni 2020 niet kan doorgaan.
STATEMENT
"Uiteraard begrijpen we dat dit een enorme teleurstelling is voor alle festivalgangers. Maar ook voor vrijwilligers, artiesten, partners en natuurlijk de organisatie zelf valt het zwaar dat het festival, na een lange voorbereiding, niet plaats kan vinden. We willen iedereen enorm bedanken die in aanloop naar deze editie weer bergen werk heeft verzet. Daarnaast gaat onze dank uit naar onze sponsors, partners, leveranciers en uiteraard ons trouwe publiek. We houden van jullie en bedanken jullie voor jullie steun, begrip en vertrouwen." - aldus de organisatie van het festival.
VESTROCK 2021
In 2021 keert VESTROCK gewoon terug! Op 4, 5 en 6 juni 2021 vindt het festival plaats. De organisatie geeft aan in het statement dat ze hun uiterste best gaan doen om de aangekondigde programmering voor deze 2020 editie door te schuiven naar 2021. Hierover volgt spoedig nadere informatie.
TICKETS
Reeds gekochte tickets voor de 2020 editie blijven geldig voor 2021. Restitutie van tickets is ook mogelijk tot 1 juni 2020 - maar met het behouden van je ticket(s) steun je VESTORCK en de toekomst van het festival.
Datum
31 maart 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Sta jij op het podium van de Oosterpoort? Meld je aan voor Play At Vicefest!
KINKnieuws, Muzieknieuws11 augustus 20:46

Sam Fender en U2 spreken zich uit over Gaza
Muzieknieuws11 augustus 12:38

Nieuwe apentunes op komst? Arctic Monkeys én Gorillaz teasen naar nieuw werk.
Muzieknieuws11 augustus 11:46

Foo Fighters en Nine Inch Nails wisselen van drummer
Muzieknieuws31 juli 09:21

Birmingham neemt afscheid van Ozzy Osbourne
Muzieknieuws, Gemist30 juli 16:12