
VANT IN KINK RUSH HOUR
Dinsdagavond speelde VANT in de Bitterzoet in Amsterdam. De band had tijd om even langs te komen in KINK RUSH HOUR. Daarin sprak Mattie Vant met KINK-dj Tim Op het Broek over Brexit, de geur van zweet en speelde de band twee tracks live.
BREXIT
We hebben al een tijdje niets meer van Mattie Vant gehoord. Na 'Parking Lot' bleef het een tijdje stil rondom deze charismatische Brit. Maar hij is terug met het nieuw album Conceived In The Sky en zit weer vol nieuwe verhalen. Zo organiseerde hij onlangs een anti- Brexit feestje.
"Wij bezochten tijdens de inauguratie van Trump een paar van die anti-inauguratie feesten. Dat heeft me geïnspireerd tot het organiseren van een anti-Brexit feestje"- zo zei hij in KINK RUSH HOUR. Hij is niet bepaald optimistisch voor wat betreft de toekomst.
"Ik ben bang voor de toekomst. Niet alleen door de Brexit maar ook door de klimaatverandering. Het is een ontzettende intense tijd waarin we leven. Niet alleen in de UK, maar in heel de wereld."
ZWEET
Op de vraag wat mensen kunnen verwachten tijdens een live show van VANT is Mattie heel duidelijk.
"Energie. En zweet. Veel zweet. In plaats van t-shirts on stage draag ik nu pakken. Esthetisch gezien zie ik er fantastisch uit maar na vijf minuten druip ik van het zweet."
Tijdens KINK RUSH HOUR speelde hij Best Friends (van het nieuwe album) en een bloedstollend mooie versie van Parking Lot.
Datum
5 februari 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Houd 1 maart vrij in je agenda voor KINK Presents: The Last Dinner Party!
Muzieknieuws, KINKnieuws4 september 11:00

Radiohead gaat touren!
Muzieknieuws3 september 09:36

Festivals luiden de noodklok over de toekomst
Gemist, Muzieknieuws28 augustus 08:10

Check hier de nieuwe Florence + The Machine en de nieuwe Twenty One Pilots!
Muzieknieuws21 augustus 12:56

The Black Keys raden liedjes op straat
Muzieknieuws21 augustus 12:24