
Vandaag in de KINK Tijdmachine: 2005
Met de KINK Tijdmachine duiken we iedere avond een half uur lang in het nieuws, de trends en de muziek van een specifiek jaar. Vandaag is dat 2005! Je hoort de KINK Tijdmachine bij Tim Op het Broek in KINK Rush Hour.
2005
Vooral op digitaal gebied was 2005 een bijzonder jaar. Twee online reuzen zagen namelijk het levenslicht. Als eerste kwam Google met Google Maps, waarmee navigeren plotseling veel makkelijker ging. Maar het was ook het jaar dat YouTube wordt opgericht.
Daar verschijnen uiteindelijk ook de albums die in 2005 uitkomen. Coldplay brengt X&Y uit. Gorillaz komt met Demon Days en Bloc Pary met Silent Alarm. Ook is er nieuw werk van Franz Ferdinand en White Stripes.
Pinkpop heeft dit jaar Faithless, The Prodigy en The Chemical Brothers bovenaan het affiche prijken. The Prodigy staat een paar maanden later ook op Lowlands. Net als Marilyn Manson, Foo Fighters en Queens of the Stone Age
KINK TIJDMACHINE
Iedere dag stoppen we 4 nummers uit een jaar in de KINK Tijdmachine en jij bepaalt welke eruit komt. Vandaag bestaat de keuze uit deze klassiekers uit 2005:
- Audioslave - 'Be Yourself'
- Bloc Party - 'Banquet'
- Coldplay - 'Fix You'
- Franz Ferdinand - 'Do You Want To'
Welke wil jij vanavond bij Tim horen? Stemmen kan via Facebook, Twitter of Instagram, of natuurlijk via de KINK app!
Datum
26 januari 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

KINK Tattoo Tales: Marieke nam een Foo Fighters tattoo na haar scheiding
Gemist11 oktober 13:00

Ik was vandaag jaar oud toen ik erachter kwam waar de merknaam Edet vandaan komt
Gemist10 oktober 07:46

Paula slaapt dankzij KINK in de John & Yoko Suite
Gemist9 oktober 16:30

Ik was vandaag jaar oud toen ik erachter kwam waar dit woord vandaan komt
Gemist9 oktober 07:44

Bellen met Ellen: fietsen voor NGNG
Gemist8 oktober 08:43