
Vandaag in de KINK Tijdmachine: 1988
Met de KINK Tijdmachine duiken we iedere avond een half uur lang in het nieuws, de trends en de muziek van een specifiek jaar. Vandaag is dat 1988! Je hoort de KINK Tijdmachine bij Tim Op het Broek in KINK Rush Hour.
1988
Uiteraard stond Nederland op zijn kop in 1988. Het Nederlands elftal was namelijk Europees kampioen voetballen geworden. Maar 1988 was ook het jaar van de drie gouden medailles van Yvonne van Gennip op de winterspelen. Ook kregen we een derde televisienet en mochten we in plaats van 100 kilometer per uur, 120 rijden!
Muzikaal was het ook een prachtjaar. Metallica bracht ...And Justice For All uit, U2 kwam met Rattle and Hum en het debuutalbum van Pixies werd ook uitgebracht!
KINK TIJDMACHINE
Iedere dag stoppen we 4 nummers uit een jaar in de KINK Tijdmachine en jij bepaalt welke eruit komt. Vandaag bestaat de keuze uit deze klassiekers uit 1988:
- Iron Maiden - 'Can I Play With Madness'
- Melissa Etheridge - 'Like The Way I Do'
- Pixies - 'Where Is My Mind?'
- Sonic Youth - 'Teenage Riot'
Welke wil jij vanavond bij Tim horen? Stemmen kan via Facebook, Twitter of Instagram, of natuurlijk via de KINK app!
Datum
31 december 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik dit ontdekte over het plaatsje Made
Gemist16 december 07:45

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik dit ontdekte Henk Wijngaard
Gemist15 december 07:41

KINK Tattoo Tales: Danielle heeft een Lenny Kravitz tattoo
Gemist13 december 12:55

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik dit ontdekte over de Smurfin
Gemist12 december 07:31

Dorus vist achter het net en mist 'zijn' U2
Gemist11 december 17:45

