
Twee nieuwe KINK-dj's: welkom Diane en Larissa!
Misschien heb je ze hier en daar stiekem al op zender gehoord, maar bij dezen willen we graag twee nieuwe KINK-dj's officieel welkom heten bij het team! Diane Kok en Larissa Postma hoor je vanaf nu bij KINK.
DIANE KOK
Music was my first love. In ons huis stond de radio altijd aan. John, Paul, George, Ringo, de Wilson’s, Mick en Keith heetten me al vanaf jonge leeftijd dagelijks welkom na een lange dag op school. Goede muziek op de radio stond voor mij gelijk aan thuiskomen. Er ontstond een sneeuwbaleffect. Met de liefde groeide de kennis, en toen ik zeven jaar was deed de walkman zijn intrede. Ik nam talloze cassettebandjes op met mijn favoriete muziek. Op de schommel voor het huis voelde ik mij rijk, door wat mijn koptelefoon mij gaf.
Professioneel heb ik mijn meters mogen maken als DJ bij regionale zenders. Ik realiseer me steeds vaker hoe fijn én belangrijk dat gevoel van thuiskomen is, dat je met mooie radio kunt creëren. Bij KINK krijg ik de kans de liefde door te geven.
Je hoort Diane vanaf nu hier en daar als invaller op KINK!
LARISSA POSTMA
Larissa Postma (1995) groeide op in Spijkenisse, waar thuis altijd meer dan genoeg was van twee dingen: liefde en muziek. Als kind leefde ze in twee muzikale werelden: de harde gitaarsolo’s van de Scorpions en Iron Maiden uit de platencollectie van haar vader, en de klanken van Surinaamse muziek, reggae en soul uit de jaren ’60 en ’70 — muziek die haar moeder toen luidkeels meezong, en nu nog steeds. Alleen staat Larissa tegenwoordig naast haar, om mee te zingen bij de vele concerten die ze samen bezoeken.
Die liefde voor het hardere gitaarwerk leidde haar naar KINK. Hier draait Larissa niet gewoon plaatjes — ze neemt je mee in muziek die knalt, troost biedt, energie geeft of je simpelweg raakt. Want dit is niet alleen háár muziek, het is ook die van jou.
Je hoort Larissa vanaf nu elke zondagavond van 21:00 tot 00:00 uur bij KINK!
Datum
10 juni 2025
SHARE
Gerelateerd nieuws

AIR play Moon Safari in Klokgebouw Eindhoven: dit weekend win je tickets bij KINK!
KINKnieuws12 juni 17:00

KINK Distortion is op Graspop Metal Meeting met o.a. Alien Ant Farm, Eagles Of Death Metal, Iron Maiden, Nine Inch Nails, en Yellowcard!
KINKnieuws10 juni 12:39

Ontdek nieuwe muziek van o.a. Wunderhorse, Bush, en Dropkick Murphys bij KINK!
KINKnieuws10 juni 10:43

Happy pride month: deze KINK Icons spraken zich uit voor de LHBTIQ+ gemeenschap
KINKnieuws9 juni 06:00

Win tickets voor Nirwana Tuinfeest met o.a. The Wombats, Jake Bugg, en The Indien!
KINKnieuws7 juni 06:00