
Tim Op het Broek genomineerd voor Zilveren RadioSter
KINK-dj Tim Op het Broek maakt kans op een Zilveren RadioSter. De Zilveren RadioSterren worden jaarlijks uitgereikt. Het zijn de publieksprijzen voor de beste mannelijke en vrouwelijke radio dj's van het afgelopen jaar.
Eerder werd KINK-dj Michiel Veenstra al verrast met het feit dat hij met zijn programma KINK Start is genomineerd voor een Gouden RadioRing. Nu is bekend dat ook Tim Op het Broek genomineerd is. Hij is in de race voor een Zilveren RadioSter. Andere genomineerden in deze categorie zijn Mattie Valk (Qmusic) en Domien Verschuuren (Qmusic). Op de Zilveren RadioSter kan niet meer gestemd worden, op de Gouden RadioRing wél!
STEMMEN
KINK Start van Michiel Veenstra genomineerd voor een Gouden RadioRing. De stembussen zijn nu geopend en er kan weer gestemd worden! De uitreiking van de Gouden RadioRing is donderdag 28 januari.
KLIK HIER OM TE STEMMEN 
💥
Datum
19 januari 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

Vandaag hoor je de Euro Top 100 bij KINK
KINKnieuws21 januari 08:06

Jim Vorwald met de Wodan Boys live vanuit Den Haag
Gemist, Interviews, KINKnieuws17 januari 10:15

Help KINK aan de Gouden Radioring
Muzieknieuws, KINKnieuws15 januari 09:28

Win tickets voor Out Of The Ordinary met o.a. Tape Toy, Mood Bored, en John Coffey
KINKnieuws12 januari 11:32

Nieuwe muziek van Bleech 9:3, The Boxer Rebellion, en Ist Ist hoor je vanaf nu bij KINK
KINKnieuws12 januari 06:58

