
Thomas Azier brengt nieuwe single Entertainment uit
Een jaar lang sloot Thomas Azier zichzelf op om te werken aan een nieuw album en net nu hij naar buiten wil om het te spelen en promoten zit ie nog langer binnen. In Parijs nog wel, waar de regels om naar buiten te mogen nog vele malen strenger zijn. "Het is wat het is".
"Het werkt voor mij helaas niet zo dat verplicht binnenzitten een creatieve golf betekent", zegt Azier in een gesprek met KINK-dj Michiel Veenstra.
Thomas sprak op KINK over zijn vandaag verschenen nieuwe single 'Entertainment'. Het is dus de voorbode van een nieuw album, dat als het aan Thomas ligt nog voor de zomer verschijnt.
Op het album verkent Azier nieuwe gebieden in zijn teksten. "Ik wil niet langer fictie schrijven, maar over de wereld om ons heen. Ik ben geen Bob Dylan die in een cafeetje politieke teksten ga zingen, dus ik ben naar andere manieren gaan zoeken. Daar ben ik de afgelopen twee jaar mee bezig geweest".
Datum
10 april 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Gorillaz, Jack White, en Nick Cave & The Bad Seeds naar Best Kept Secret 2026!
Muzieknieuws28 oktober 10:03

Zo klinkt de nieuwe single van Foo Fighters: 'Asking For A Friend'
Muzieknieuws23 oktober 16:41

Guns N' Roses frontman gooit microfoon tegen drumstel en loopt boos weg
Muzieknieuws21 oktober 15:23

Gorillaz komen naar Rock Werchter 2026!
Muzieknieuws21 oktober 09:43

Limp Bizkit bassist Sam Rivers (48) overleden
Muzieknieuws19 oktober 10:18

