THIS IS NOT AMERICA DE 2021 KINK VERSIE
De gebeurtenissen in Washington staan ook bij ons op het netvlies gebrand. Reden voor KINK om het muzikaal te omlijsten. Om zin te geven aan de absurditeiten waar we allemaal getuigen van zijn geweest.
Michiel Veenstra draaide in de KINK START veel verzoekjes van luisteraars die hun verbazing en afschuw met muziek wilden verklanken. KINK-DJ Tim Op het Broek maakte van 'This Is Not America' (David Bowie) een nieuwe versie met daarin verslag van verschillende nieuwszenders en de speech van Biden gemixed.
"Maar ook Jimmy Fallon die vertelde dat het voor hem heel moeilijk is om tegenwoordig nog een entertainment show te maken. Ik vond dat echt een indrukwekkend moment. En ik wilde John F. Kennedy nog even aan het woord laten. Niet omdat hij per definitie een goede president was maar omdat de woorden die hij sprak over democratie nog steeds zo actueel is. "
Datum
7 januari 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

Violet Grohl: ‘Het zou te gek zijn als The Prodigy mijn werk zou samplen’
Interviews, KINKnieuws24 maart 12:00

Foo Fighters, LEAP, The Warning en meer nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws23 maart 13:13

Mariska danst met man en dochters op Thunderdome dankzij NGNG
Radio On Tour, KINKnieuws23 maart 12:00

Stel je vraag aan Tom Smith voor Radio On Tour!
Radio On Tour, KINKnieuws17 maart 08:00

Leiden zet je schrap: Radio On Tour komt naar Nobel met o.a. Jungle By Night en Wodan Boys!
KINKnieuws, Radio On Tour16 maart 16:00

