
The Strokes laat nieuwe muziek live horen in Los Angeles
The Strokes is weer op tour! Binnenkort trappen ze de Europese tour af in Londen tijdens het All Points East festival, maar de eerste show in tijden hebben ze gespeeld tijdens een event in Los Angeles, met nieuwe muziek!
Tijdens een concert voor het goede doel speelde The Strokes de eerste show sinds 2 jaar en een maand. In Los Angeles lieten ze ook direct nieuwe muziek horen.
'The Adults Are Talking' werd voor het eerst gespeeld op het festival. Het is nu wachten tot het nieuwe materiaal ook echt wordt uitgebracht. Fans hebben de eerste beelden al online gezet.
Voor alsnog is er geen Nederlandse show van The Strokes gepland. De komende tijd gaat de band langs Londen, Bilbao, Parijs en Barcelona.
Datum
14 mei 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Motörhead gitarist Phil Campbell overleden
Muzieknieuws14 maart 20:30

Deze oude Weezer-track ontploft op TikTok
Muzieknieuws11 maart 07:36

Muse opent pre-save! Iets nieuws staat op het punt te knallen
Muzieknieuws7 maart 07:52

White Lies: "Music is unexplainable"
Interviews, KINKnieuws, Muzieknieuws3 maart 19:15

Nirwana Tuinfeest vult line-up aan met nieuwe namen: o.a. The Kooks, Wodan Boys en Magazines
Muzieknieuws3 maart 12:01

