The Streets samen met The 1975: zeg nooit nooit
Op 10 juli komt Mike Skinner na jaren afwezigheid met nieuw materiaal van The Streets: de mixtape 'None Of Us Are Getting Out Of This Life Alive'. Die staat bol van de samenwerkingen, waaronder met Kevin Parker van Tame Impala.
Deze eerste single, ‘Call My Phone Thinking I’m Doing Nothing Better’, is in recordtempo tot stand gekomen, zo vertelt Mike in een gesprek met KINK-dj Michiel Veenstra. "En dat is fijn, want ik ben een ontzettende controlfreak. Maar wat Kevin binnen no time af had, was meteen goed", aldus Mike.
EN WAAR IS MATTY HEALY?
Een naam die veel de ronde deed als één van de mogelijke gasten op de mixtape was Matty Healy van The 1975, maar die is niet op de tracklisting te bekennen. "Het idee was er, maar soms lopen dingen gewoon net even wat anders. Maar als het aan mij ligt komt het er in de toekomst nog zeker van", hoopt Mike. "We zijn beide groot fan van elkaar".
Het hele gesprek tussen Mike en Michiel kun je hieronder bekijken.
Datum
30 april 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

KINK neemt je mee naar Rock Werchter 2026
Muzieknieuws, KINKnieuws2 juli 09:10

Queen's Pleasure stopt ermee
Muzieknieuws22 juni 17:07

KINK presents: Editors - 18 februari 2027 in Ziggo Dome
KINK presents, Muzieknieuws22 juni 10:00

Muse over nieuw album The Wow! Signal: “Het is veel persoonlijker dan eerdere platen”
Interviews, Muzieknieuws22 juni 05:00

Faith No More hint na 11 jaar naar comeback
Muzieknieuws16 juni 17:06

