The Prodigy cancelt alle shows na overlijden Keith Flint
The Prodigy heeft een dag na het overlijden van zanger Keith Flint bekend gemaakt dat alle shows die waren gepland, gecanceld worden.
Een dag na het tragische overlijden van Keith Flint (49) heeft The Prodigy een statement naar buiten gebracht over de geplande shows die stonden voor de band. ''Following the tragic death of Keith Flint all forthcoming Prodigy shows will be cancelled with immediate effect.'' plaatst de band op social media. De shows die gepland stond voor Lowlands komt hiermee dus definitief te vervallen.
Lowlands plaatst, na het statement van de band de volgende reactie op de website: 'Als gevolg hiervan is de show op Lowlands ook afgezegd. Uiteraard respecteren wij het besluit van de band en wensen wij de familie, vrienden en naasten veel sterkte in deze moeilijke tijd.'
Datum
5 maart 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Hitstrijd Oasis en Blur te zien in theater Engeland
Muzieknieuws17 februari 15:36

Nieuwe studie zet weer vraagtekens bij dood Kurt Cobain
Muzieknieuws16 februari 14:59

Golden Earring-veiling brengt 57.000 euro op voor ALS onderzoek
Muzieknieuws16 februari 11:52

3 Doors Down zanger Brad Arnold overleden
Muzieknieuws7 februari 21:48

The Black Keys komen voor het derde jaar op rij met een nieuwe plaat
Muzieknieuws5 februari 16:10

