
The Hives, Royel Otis en Fuzzy Teeth nieuw op de KINK playlist!
De playlist van KINK weet zich elke week weer te vernieuwen en dat komt omdat er weer een lading singles zijn verschenen. The Hives, Royel Otis en Fuzzy Teeth zijn vanaf nu op KINK te horen met nieuw werk!
THE HIVES - PAINT A PICTURE
In augustus verschijnt het nieuwe album van The Hives en ze komen op 22 november naar AFAS Live voor een KINK Presents show. De vorige single 'Enough Is Enough' weet door menig speaker heen te rammen. Daar waar dat nummer erg lijkt op 'Tick Tick Boom', lijkt The Hives het over een iets andere boeg te gooien met 'Paint A Picture'. De track bevat veel tempowisselingen en heeft wel wat weg van punk.
ROYEL OTIS - MOODY
Royel Otis bracht vorig jaar het album PRATTS & PAIN uit. Daar staat o.a. de oud-KINK XL 'If Our Love Is Dead' op. Het Australische duo lijkt niet stil te willen zitten, want deze zomer komen ze met alweer een nieuwe plaat. 'moody' heeft best wel wat stof doen opwaaien vanwege vermoedelijk seksistische teksten. In het nummer klagen de heren over dat hun goede intenties niet worden herkend door hun vriendin en dat zij 'moody' is. Dit lijkt het humeur van het duo niet te treffen, zo gaan ze o.a. op Lowlands staan en komen ze later in het jaar naar AFAS Live.
FUZZY TEETH - FUCK IT UP
Fuzzy Teeth is het muzikale project van Anthony Koenn en eentje die aardig wat buzz lijkt te creeëren. Zo speelde hij met zijn liveband al op Popronde en hebben zij onlangs Kaderock onveilig gemaakt. In oktober komt het debuutalbum eraan en dit is een goede opwarmer. Op de track 'Fuck It Up' is geen melancholisch toontje te vinden, maar enkel de behoefte om keihard te springen.
Datum
24 juni 2025
SHARE
Tags
#Nieuwe Muziek#The HivesGerelateerd nieuws

Nieuwe singles van The Beaches, Queen's Pleasure en Momma op de KINK Playlist!
KINKnieuws30 juni 13:58

The Hives tekenen er met 'Paint A Picture' een KINK XL bij!
KINK XL30 juni 08:15

Yungblud, Been Stellar en Ise nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws16 juni 14:25

Ontdek nieuwe muziek van o.a. Wunderhorse, Bush, en Dropkick Murphys bij KINK!
KINKnieuws10 juni 10:43

Wet Leg, The Beaches en Oproer nieuw op de KINK Playlist
KINKnieuws, Muzieknieuws2 juni 14:16