
Ten Tonnes in KINK Rush Hour: 'Het enige waar ik aan kan denken is mijn album'
Ten Tonnes komt in mei met zijn debuutalbum uit. Daarvan heb je al G.I.V.E. en Better Than Me kunnen horen op KINK, nu is de nieuwste single van het album uit: Lucy!
Ethan Barnett, oftewel Ten Tonnes speelde vorig jaar nog in AFAS Live als voorprogramma van zijn oudere broer George Ezra, maar nu is het tijd voor zijn eerste solo album, waar zijn oudste liedje op staat. 'Het is er al zo lang, een demo versie staat al lang online, maar het moesten het opnieuw opnemen, en nu klinkt het veel beter, en krijgt het een echte release'.
Een tour staat nu nog niet gepland, maar Ethan belooft wel terug te komen. 'Ik kom zeker terug, ik weet nog niet precies wanneer. Ik heb een tour gepland in het najaar, dan kom ik terug naar Nederland.
Vanmiddag belde Jasper in KINK Rush Hour met Ten Tonnes, beluister het interview terug!
Datum
11 maart 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Annika's Fontaines D.C. wens valt in water ondanks helpende buurman
Gemist15 september 18:00

Ik was vandaag jaar oud toen ik ontdekte waar de naam Brinta vandaan komt
Gemist15 september 07:50

Zou jij zakken voor je theorie examen?
Gemist13 september 09:05

Ik was vandaag jaar oud toen ik ontdekte waar het vredesteken op slaat
Gemist12 september 07:44

Rick mist Stevie Nicks door gekke dubbele boeking
Gemist11 september 18:00