
Ten Tonnes brengt nieuwe single uit: Lucy!
Nee, Ethan Barnett (de echte naam van Ten Tonnes) is tegenwoordig niet meer alleen maar 'het broertje van'. (Ja, hij is het jongere broertje van George Ezra) Na Better Than Me is er nu de nieuwe single: Lucy!
Live speelt Ten Tonnes de track 'Lucy' al een jaar of 3, maar nu in de aanloop van zijn debuutalbum, komende mei heeft hij de track ook uitgebracht. Lucy is direct ook het oudste liedje op zijn album. Hij schreef het tijdens het eerste jaar van zijn uni, en daarna begon zijn muzikale carriere voor hem.
Het debuutalbum van Ten Tonnes komt uit op 3 mei aan staande. Een maand later dan gepland, omdat het vinyl drukken ietsje langer duurde dan verwacht. Tot die tijd kunnen we nu dus extra genieten van de nieuwe single, Lucy!
Datum
27 februari 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Matt Cameron verlaat Pearl Jam na 27 jaar
Muzieknieuws7 juli 17:27

Nagenieten van Rock Werchter 2025
KINK Reviews, KINKnieuws, Muzieknieuws3 juli 21:47

Er is nieuwe muziek van Foo Fighters
Muzieknieuws2 juli 16:50

KINK Distortion is bij de allerlaatste Black Sabbath show ooit!
KINKnieuws, Muzieknieuws30 juni 15:19

Dit was Pinkpop 2025!
Muzieknieuws23 juni 00:01