
Sziget festival verplaatst naar 2022
Helaas weer een festival dat in 2021 zeker geen doorgang zal vinden. Het Sziget Festival in Hongarije gaat dit jaar niet door en wordt verplaatst naar 2022.
SZIGET FESTIVAL
Het Sziget-festival is een van de grootste festivals in Europa. Het festival duurt 7 dagen en vindt plaats op het Óbuda eiland (Sziget) in Boedapest, Hongarije. Op de site van het festival is te lezen dat Sziget dit jaar niet doorgaat:
'Als gevolg van de wereldwijde pandemie heeft de festivalindustrie het moeilijk. Wij geloven dat het onze gezamenlijke verantwoordelijkheid is om deze uitdagende tijden samen door te komen, met de veiligheid van onze bezoekers als onze grootste prioriteit. We hebben daarom besloten om Sziget Festival te verplaatsen naar 2022. Alle gekochte tickets en festival extra's (accommodatie, services, etc.) zijn automatisch geldig voor volgend jaar. Als je besluit om je ticket te houden, hoef je helemaal niets te doen.'
Welke artiesten er in 2022 op Sziget staan is nog niet bekend.
Datum
6 mei 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

Top-tennisser Novak Djokovic danst op Wodan Boys!
Gemist, Muzieknieuws5 juni 16:54

Wet Leg, The Beaches en Oproer nieuw op de KINK Playlist
KINKnieuws, Muzieknieuws2 juni 14:16

Yungblud vervangt uitgevallen Kings of Leon op Rock Werchter
Muzieknieuws30 mei 11:41

Kings of Leon cancelen Rock Werchter
Muzieknieuws28 mei 16:16

Ramkot, Hang Youth en Claw Boys Claw zeggen Zwarte Cross af
Muzieknieuws28 mei 15:01