
Sven mist Deftones door sneeuw en Deutsche Bahn
De één staat wekelijks in een concertzaal. De ander is een stuk selectiever en wacht liever op een grote naam. Maar deze groepen hebben iets gemeen. Ze willen allebei hun concerten ab-so-luut niet missen. Gebeurt dat toch, dan is KINK-dj Stefan Koren er voor de nodige pleisters achteraf.
Voor mede-KINK'er Sven was het al lastig om kaarten te regelen. De show van Deftones in Amsterdam was namelijk binnen de kortste keren uitverkocht, waardoor hij achter het net viste. Maar gelukkig voor Sven werd er een show in Hamburg aangekondigd, waar hij wel kaarten voor wist te bemachtigen. Helaas gooiden sneeuw en de daaropvolgende vertraging bij de Duitse spoorwegen roet in het eten en heeft Sven Deftones niet kunnen aanschouwen.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
9 maart 2026
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#DeftonesGerelateerd nieuws

Eerbetoon bij Golden Earring valt in het water voor Claire
Gemist1 juli 17:45

Rob moet duizend euro betalen nadat hij De Heideroosjes mist
Gemist30 juni 17:45

Met Metallica-tickets op zak hoort Stefan dat hij er niet bij kan zijn
Gemist29 juni 17:45

Incubus blijft maar afzeggen, waardoor Ron ze blijft missen
Gemist25 juni 17:45

Patrick zit uren in de auto voor Creed, maar komt er dan achter dat het concert niet door gaat
Gemist24 juni 17:45

