
Sven mist Deftones door sneeuw en Deutsche Bahn
De één staat wekelijks in een concertzaal. De ander is een stuk selectiever en wacht liever op een grote naam. Maar deze groepen hebben iets gemeen. Ze willen allebei hun concerten ab-so-luut niet missen. Gebeurt dat toch, dan is KINK-dj Stefan Koren er voor de nodige pleisters achteraf.
Voor mede-KINK'er Sven was het al lastig om kaarten te regelen. De show van Deftones in Amsterdam was namelijk binnen de kortste keren uitverkocht, waardoor hij achter het net viste. Maar gelukkig voor Sven werd er een show in Hamburg aangekondigd, waar hij wel kaarten voor wist te bemachtigen. Helaas gooiden sneeuw en de daaropvolgende vertraging bij de Duitse spoorwegen roet in het eten en heeft Sven Deftones niet kunnen aanschouwen.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
9 maart 2026
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#DeftonesGerelateerd nieuws

Francois mist Bettie Serveert door doolhof Arnhem
Gemist18 mei 17:45

Dubbele pech kost Roland twee keer system of a down
Gemist14 mei 17:50

Geertje mist Fleetwood Mac door familiebezoek
Gemist13 mei 17:45

Arjan mist droomconcert vanwege domme pech
Gemist12 mei 17:41

Maaike mist Linkin Park door weerbericht
Gemist11 mei 17:45

