
Susan wil bijna vertrekken naar Papa Roach, maar dan...
Er zijn veel mensen die wel eens een concert gemist hebben. En allemaal kennen ze het gevoel dat daarna komt. Dat gevoel noemt KINK-dj Stefan Koren een muzikaal trauma en hij helpt je er met de juiste behandeling vanaf!
Een periode waarin veel mensen zo'n muzikaal trauma opliepen is de coronaperiode. Maar de manier waarop de lockdown het concert van mede-KINK'er Susan door haar neus boorde, was wel heel gemeen. Susan stond al klaar om te vertrekken naar 013 in Tilburg: jas aan, schoenen aan en ook de tv aan. Daar stond Mark Rutte te vertellen dat alle concerten per direct werden afgelast en dat Susan dus niet naar Papa Roach zou gaan die avond.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
3 maart 2026
SHARE
Tags
#KINK TraumaverwerkingGerelateerd nieuws

Patrick zit uren in de auto voor Creed, maar komt er dan achter dat het concert niet door gaat
Gemist24 juni 17:45

Als Moos uit tram 2 had gestapt, had ze bij Prince in Het Paard gestaan
Gemist23 juni 17:45

Marieke wil naar Portishead, maar piekt te vroeg
Gemist22 juni 17:15

Familieuitje naar System of a Down valt in het water door pandemie
Gemist18 juni 17:45

Marco koopt tickets voor Bruce Springsteen, maar krijgt slecht nieuws
Gemist17 juni 17:45

