
Stemproblemen Eddie Vedder, Pearl Jam annuleert shows
Stemproblemen bij Eddie Vedder hebben Pearl Jam gedwongen hun show op woensdagavond in Wenen te annuleren. Wat zijn de gevolgen voor hun shows op zondag en maandag in Amsterdam?
"Vanwege de extreme omstandigheden bij ons laatste concert bij Parijs (hitte, stof en rook van vuur) is de keel van onze zanger Ed Vedder beschadigd", zo meldt Pearl Jam op hun social media. Eddie zou onder doktersbehandeling staan, maar zijn stembanden zijn nog niet hersteld. "Eddie zou wel willen optreden, maar kan het domweg niet omdat hij geen stem heeft". Pearl Jam heeft laten weten de Weense show definitief te moeten cancellen, alle kaarten worden terugbetaald.
ZIGGODOME
Dan volgt nu de spannende vraag: gaan de shows op 24 en 25 juli in de ZiggoDome door? Die shows staan op dit moment nog gewoon in het tourschema, maar het is echt afwachten en vooral duimen dat Eddie's stembanden snel herstellen.
Inmiddels is de show van vrijdag 22 juli in Praag ook al gecanceld:
Datum
21 juli 2022
SHARE
Gerelateerd nieuws

Deze oude Weezer-track ontploft op TikTok
Muzieknieuws11 maart 07:36

Muse opent pre-save! Iets nieuws staat op het punt te knallen
Muzieknieuws7 maart 07:52

White Lies: "Music is unexplainable"
Interviews, KINKnieuws, Muzieknieuws3 maart 19:15

Nirwana Tuinfeest vult line-up aan met nieuwe namen: o.a. The Kooks, Wodan Boys en Magazines
Muzieknieuws3 maart 12:01

Nieuwe namen voor Vestrock: dEUS, Bleech 9:3 en Wodan Boys naar Hulst
Muzieknieuws26 februari 11:25

