
Stefan van Bony Macaroni is op zoek naar de pop punk in Philadelphia
Deze zomer is Stefan van Bony Macaroni op vakantie in Philadelphia, maar tegelijk duikt hij daar in de pop punk scene om inspiratie op te doen voor zijn band.
Atlas Fugged van Bony Macaroni heb je de afgelopen weken vaak voorbij horen komen op KINK als onder andere KINK XL. In KINKSTART belde Jasper Leijdens even met de zanger van de band, Stefan.
In Philadelphia heeft Stefan van Bony Macaroni al een aantal shows gezien, en is hij op zoek naar de roots van de pop punk daar. Natuurlijk is het voor de band een droom om daar door te breken. Vanaf september speelt de band veel shows tijdens de popronde, maar vanaf december is Stefan weer terug in Amerika om onder andere shows te regelen voor zijn band.
Datum
2 augustus 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Eerbetoon bij Golden Earring valt in het water voor Claire
Gemist1 juli 17:45

Bellen Met Ellen: volg de stichting op Instagram!
Gemist1 juli 08:42

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik ontdekte dat deze naam niet klopt
Gemist1 juli 07:45

Rob moet duizend euro betalen nadat hij De Heideroosjes mist
Gemist30 juni 17:45

KINK in de Kabel: hierom zijn fans van GTA VI boos
Gemist30 juni 09:18

