
Stefan van Bony Macaroni is op zoek naar de pop punk in Philadelphia
Deze zomer is Stefan van Bony Macaroni op vakantie in Philadelphia, maar tegelijk duikt hij daar in de pop punk scene om inspiratie op te doen voor zijn band.
Atlas Fugged van Bony Macaroni heb je de afgelopen weken vaak voorbij horen komen op KINK als onder andere KINK XL. In KINKSTART belde Jasper Leijdens even met de zanger van de band, Stefan.
In Philadelphia heeft Stefan van Bony Macaroni al een aantal shows gezien, en is hij op zoek naar de roots van de pop punk daar. Natuurlijk is het voor de band een droom om daar door te breken. Vanaf september speelt de band veel shows tijdens de popronde, maar vanaf december is Stefan weer terug in Amerika om onder andere shows te regelen voor zijn band.
Datum
2 augustus 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Ik Was Vandaag Jaar Oud toen ik er achter kwam waar het woord boterham op slaat
Gemist8 mei 07:58

Tess breekt elleboog en mist Hella Mega Tour
Gemist7 mei 17:45

Ik was vandaag jaar oud toen ik dit ontdekte over pindakaas
Gemist7 mei 08:06

Yvonne van 14 mag van oudere broer mee naar Pinkpop, maar dan gaat het mis
Gemist6 mei 17:45

Bellen Met Ellen: de eerste muziek-knuffels zijn er
Gemist6 mei 08:31

