Starsailor frontman James Walsh speelt Four To The Floor en nieuw solowerk bij KINK IN TOUCH
2023 is nu al een bijzonder jaar voor Starsailor frontman James Walsh. Hij is op een flinke solotour door Nederland met een nieuw album op zak, en daarnaast is het dit jaar het 20 jarig jubileum van Silence Is Easy, het Starsailor album met daarop hits als Four To The Floor.
SILENCE IS EASY
In 2003 kwam het Starsailor album, Silence Is Easy uit. Een album dat het afgelopen jaar nog tot plek 858 schopte in de KINK Album Top 1000. Omdat het album twintig jaar oud is, gaat de band rondom frontman James Walsh later dit jaar op een jubileum tour. Ook heeft Walsh wat nieuwe versies van de classics opgenomen, vertelt hij bij KINK IN TOUCH.
LIVE SESSIE
James Walsh maakt een tussenstop in de KINK studio, onderweg vanaf Sittard naar zijn volgende solo gigs. Bij KINK IN TOUCH speelt hij drie live songs, waaronder twee van zijn nieuwe album 'Coming Good'. Ook een bijzondere live versie van de Starsailor classic 'Four To The Floor' mag niet ontbreken.
KINK IN TOUCH
Bij KINK IN TOUCH hoor je elke maandag tot en met donderdag, van 19:00 tot 23:00 de tofste nieuwe releases, festivalverslagen, interviews met artiesten en live sessies in de studio. Blijf op de hoogte, en check in bij de avondshow op KINK!
Datum
22 april 2023
SHARE
Gerelateerd nieuws

De Zomer Van KINK - van 20 juli t/m 18 augustus hoor je dit bij KINK!
KINKnieuws13 juli 06:41

Metalfans opgelet: win tickets voor Dynamo Metalfest in de KINK Nieuwsbrief!
KINKnieuws3 juli 10:47

KINK neemt je mee naar Rock Werchter 2026
Muzieknieuws, KINKnieuws2 juli 09:10

In memoriam: Bob Rusche
KINKnieuws27 juni 15:56

KINK Secret Gigs op Pinkpop 2026
KINKnieuws26 juni 09:00

