
Songs Are Like Tattoos: Marieke Eelman in gesprek met songschrijvers over het ontstaan van liedjes.
Een nieuwe podcast bij KINK! Vanaf nu kun je op kink.nl en via de KINK app genieten van 'Songs Are Like Tattoos'. Marieke Eelman heeft een fascinatie voor liedjes. Voor de impact die ze hebben maar vooral voor het maken en brengen van liedjes, voor teksten, melodieën en vormen. Zelf was ze jarenlang frontvrouw van de Nederlandse band Nilsson met radiohits als ‘Elastic Baby’ en ‘My Brain’s Down’.
SONGS ARE LIKE TATTOOS
In 2021 startte Marieke de podcast Songs Are Like Tattoos, naar een regel uit Joni Mitchell’s ‘Blue’. In deze podcast heeft zij één op één gesprekken met songschrijvers over het ontstaan van liedjes. Hoe werkt dat? Wat maakt dat alles klopt - of juist niet? Het bloed, zweet en tranen of het zomaar uit de lucht plukken van ideeën. Over het vakmanschap, inspiratiebronnen, mooie lyrics, goeie stemmen, producties, op een podium staan. Alles rondom het liedje en hoe dit tot stand komt. Van niets naar iets, hoe magisch is dat?!
Vanaf nu staan alle afleveringen van deze podcast in de KINK app, en als je je abonneert hoor je het meteen zodra Marieke een nieuwe songschrijver gesproken heeft.
Luister hier naar de podcast Songs Are Like Tattoos.
Datum
5 januari 2023
SHARE
Gerelateerd nieuws

Radio On Tour: KINK voor No Guts No Glory
KINKnieuws12 dec. 2025

Queens of the Stone Age frontman Josh Homme: "The Catacombes play their own music"
Gemist, Interviews, KINKnieuws, Muzieknieuws4 dec. 2025

Queen's Pleasure, Ist Ist en Badminton nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws1 dec. 2025

Ramkot, Magazines en Paceshifters nieuw op de KINK Playlist!
KINKnieuws17 nov. 2025

Inhaler, Kings of Leon en Mumford & Sons ft. Hozier nieuw op de KINK Playlist
KINKnieuws10 nov. 2025

