
Songs Are Like Tattoos: Marieke Eelman in gesprek met songschrijvers over het ontstaan van liedjes.
Een nieuwe podcast bij KINK! Vanaf nu kun je op kink.nl en via de KINK app genieten van 'Songs Are Like Tattoos'. Marieke Eelman heeft een fascinatie voor liedjes. Voor de impact die ze hebben maar vooral voor het maken en brengen van liedjes, voor teksten, melodieën en vormen. Zelf was ze jarenlang frontvrouw van de Nederlandse band Nilsson met radiohits als ‘Elastic Baby’ en ‘My Brain’s Down’.
SONGS ARE LIKE TATTOOS
In 2021 startte Marieke de podcast Songs Are Like Tattoos, naar een regel uit Joni Mitchell’s ‘Blue’. In deze podcast heeft zij één op één gesprekken met songschrijvers over het ontstaan van liedjes. Hoe werkt dat? Wat maakt dat alles klopt - of juist niet? Het bloed, zweet en tranen of het zomaar uit de lucht plukken van ideeën. Over het vakmanschap, inspiratiebronnen, mooie lyrics, goeie stemmen, producties, op een podium staan. Alles rondom het liedje en hoe dit tot stand komt. Van niets naar iets, hoe magisch is dat?!
Vanaf nu staan alle afleveringen van deze podcast in de KINK app, en als je je abonneert hoor je het meteen zodra Marieke een nieuwe songschrijver gesproken heeft.
Luister hier naar de podcast Songs Are Like Tattoos.
Datum
5 januari 2023
SHARE
Gerelateerd nieuws

De Zomer Van KINK - van 20 juli t/m 18 augustus hoor je dit bij KINK!
KINKnieuws13 juli 06:41

Metalfans opgelet: win tickets voor Dynamo Metalfest in de KINK Nieuwsbrief!
KINKnieuws3 juli 10:47

KINK neemt je mee naar Rock Werchter 2026
Muzieknieuws, KINKnieuws2 juli 09:10

In memoriam: Bob Rusche
KINKnieuws27 juni 15:56

KINK Secret Gigs op Pinkpop 2026
KINKnieuws26 juni 09:00

