
Son Mieux, Bad Nerves, Paceshifters, Coach Party en Froukje naar Dauwpop
De festivalkoorts begint serieuze vormen aan te nemen: nieuwe namen voor Dauwpop! Het festival in Hellendoorn voegt onder andere Son Mieux, Bad Nerves, Paceshifters, Coach Party en Froukje toe aan de line-up. Dauwpop vindt dit jaar plaats op 4 september in de bossen van Hellendoorn.
DAUWPOP
Dauwpop Festival vindt traditioneel plaats op Hemelvaartsdag in de prachtige bossen van Hellendoorn. Het coronavirus gooide al eens roet in het eten, maar de organisatie doet er alles aan om in 2021 door te gaan en verplaatste daarom het festival eenmalig naar september. Onder andere Son Mieux, Froukje, The Waterboys, Bad Nerves, Paceshifters, Tusky en Coach Party komen dit jaar naar Hellendoorn!
Eerder kondigde Dauwpop al aan dat Kensington, Chef'Special, Pip Blom, Sons, Personal Trainer, Klangstof, Sports Team, Typhoon, Goldbond, Wies en Bökkers naar het festival komen.
Datum
1 juni 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

Solo is terug met zieke frontman
Muzieknieuws, Gemist, Interviews6 mei 08:41

R.E.M. komt met nieuwe EP voor persvrijheid
Muzieknieuws5 mei 09:02

Billie Joe Armstrong wakkert de vonk weer aan: ‘American Idiot’-film komt er
Muzieknieuws3 mei 12:24

Zien: Dave Grohl covert LCD Soundsystem en David Bowie
Muzieknieuws1 mei 10:02

Beroemde Blur vs Oasis battle gaat het theater in
Muzieknieuws29 april 13:07