Sam Fender pakt met 'Will We Talk?' zijn tweede KINK XL!
Dit weekend zou Sam Fender eigenlijk optreden op Down The Rabbit Hole, maar door stemproblemen heeft hij ook dit festival afgezegd ( :( ). Gelukkig heelt hij die pijn een beetje met nieuwe muziek.
Sam Fender pakt langzaamaan weer een beetje de draad op. Hij was deze week in thuisland Engeland weer voor een paar interviews op de radio, en hij laat weer wat filmpjes zien op Instagram. De Britse zanger is een tijdje uit de roulatie door stemproblemen, waardoor hij in Nederland zijn shows op Pinkpop en Down The Rabbit Hole heeft afgezegd, en zelfs Glastonbury heeft hij aan zich voorbij laten gaan.
Het album 'Hypersonic Missiles' zou eerst uitkomen in augustus, maar de release is nu een maand verplaatst door de ziekte van Sam. De plaat zou eerst op 9 augustus uitkomen, nu wordt dat 13 september.
'Will We Talk?' is alweer de tweede KINK XL voor Sam Fender. Een paar maanden geleden bracht hij de track 'Hypersonic Missiles' uit, die je vaak op KINK voorbij hoort komen, en die track kreeg ook de XL status.
Datum
7 juli 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Met 'Flowers In The Water' pakt The Boxer Rebellion de KINK XL!
KINK XL9 februari 08:08

Arctic Monkeys voor War Child pakt de KINK XL
KINK XL26 januari 08:10

Wodan Boys scoren met 'Don't Be Silly' de KINK XL, samen met Barry Hay
KINK XL19 januari 08:10

Hiqpy voor de vierde keer KINK XL met 'Youman'
KINK XL12 januari 08:15

Yungblud en The Smashing Pumpkins pakken de eerste KINK XL van 2026!
KINK XL5 januari 08:20

