
Roskilde 20 jaar geleden
Twintig jaar geleden gebeurde er een vreselijk ongeluk op Roskilde waarbij negen mensen door verdrukking om het leven kwamen.
ROSKILDE 2000
Gisteren was het precies 20 jaar geleden dat Pearl Jam op Roskilde optreden, waarbij 9 mensen om het leven kwamen door verdrukking.. Een Massa van 50.000 festivalbezoekers drong richting het podium, terwijl mensen die helemaal vooraan stonden weggleden door de modderige grond. Door stagedivers werd de druk op de mensen op de grond steeds groter. Eddie Vedder probeerde het publiek nog tot kalmte te manen.
Mirella is groot Pearl Jam-fan en was aanwezig tijdens dat optreden. 20 jaar later vertelde ze haar verhaal in KINK Rush Hour bij Tim Op het Broek.
Luister hieronder het verhaal van Mirella.
Datum
30 juni 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Breng je stem uit voor de KINK Album Top 1000
KINKnieuws19 juni 06:42

Liveblog: volg hier alles van Pinkpop 2026
KINK Reviews, KINKnieuws18 juni 14:30

Win deze week tickets voor KINK Presents: Muse, én hoor hun nieuwe album als eerste op een exclusieve luistersessie!
KINKnieuws18 juni 10:55

Pride Month: deze artiesten lieten zien waarom zichtbaarheid belangrijk blijft
KINKnieuws11 juni 16:44

Nieuwe muziek van Weezer, Violet Grohl, en POM op de KINK playlist
KINKnieuws8 juni 10:26

