
Roelof maakt slippertje met auto en mist Sum 41
Je legt er grof geld voor neer, je rijdt zonder problemen het halve land op en neer en je geeft met gemak je goede nachtrust op voor een concert van je favoriete band. Maar wat nou als je dat concert dan mist? Dan loop je een muzikaal trauma op, waar je in de praktijk van KINK-dj Stefan Koren weer vanaf wordt geholpen!
Ook Roelof wilde zijn favoriete band live zien. Sum 41 kwam in januari 2020 naar Nederland. Vlak voordat Covid z'n greep op de wereld verstevigde, zou hij naar hun concert gaan. Alleen onderweg daarnaartoe miste hij een bocht en moest hij met zijn auto worden weggesleept.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
13 november 2025
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#Sum 41Gerelateerd nieuws

Eerbetoon bij Golden Earring valt in het water voor Claire
Gemist1 juli 17:45

Rob moet duizend euro betalen nadat hij De Heideroosjes mist
Gemist30 juni 17:45

Met Metallica-tickets op zak hoort Stefan dat hij er niet bij kan zijn
Gemist29 juni 17:45

Incubus blijft maar afzeggen, waardoor Ron ze blijft missen
Gemist25 juni 17:45

Patrick zit uren in de auto voor Creed, maar komt er dan achter dat het concert niet door gaat
Gemist24 juni 17:45

