
Rob mist Rage Against The Machine om bizarre reden
Concerten missen kan vanwege vele redenen. Maar soms ziet KINK-dj Stefan Koren wel hele bijzondere redenen voorbij komen in zijn praktijk voor muzikale traumaverwerking.
In 1994 was mede-KINK'er Rob op Pinkpop. Het moest het hoogtepunt van het weekend worden, maar dat verliep iets anders. "Voor Rage Against The Machine stond Urban Dance Squad op het podium", vertelt Rob in de middagshow van KINK. En daar ontstond een bijzonder idee in de moshpit, waardoor Rob uiteindelijk het concert van Rage Against The Machine moest missen.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
17 september 2025
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#Rage Against The MachineGerelateerd nieuws

Door ziekte mist Rob Biffy Clyro
Gemist12 februari 17:45

Emiel mist Oasis omdat vrienden de band niet cool genoeg vinden
Gemist11 februari 17:45

Rene verhuist 400 kilometer te ver om Fontaines D.C. te kunnen zien
Gemist10 februari 17:57

Chris maakt foutje en verkiest Guinness boven Editors
Gemist9 februari 17:42

Jorien 'viert' Red Hot Chili Pepper-kaartjes iets te uitbundig en mist daardoor concert
Gemist29 januari 17:41

