
Richard wint System of a Down kaarten, maar corona gooit roet in het eten
Soms heb je het lot niet in eigen hand. Dan gebeurt er iets in de wereld, waardoor je planning volledig overhoop wordt gegooid. Iets waardoor een concert waar je al weken naar uitkeek toch niet doorgaat. In dat geval kun je terecht bij KINK-dj Stefan Koren. In zijn praktijk kun je namelijk dit muzikale trauma van je af laten spoelen.
Zo'n anderhalve week lang heeft mede-KINK'er Richard kunnen genieten. Via KINK had hij kaarten gewonnen voor de show van System of a Down. Hij had zelfs al één van zijn goede vrienden meegevraagd, maar toen kwam het bericht dat het optreden niet door kon gaan vanwege de coronapandemie.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
16 september 2025
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#System of a DownGerelateerd nieuws

Door ziekte mist Rob Biffy Clyro
Gemist12 februari 17:45

Emiel mist Oasis omdat vrienden de band niet cool genoeg vinden
Gemist11 februari 17:45

Rene verhuist 400 kilometer te ver om Fontaines D.C. te kunnen zien
Gemist10 februari 17:57

Chris maakt foutje en verkiest Guinness boven Editors
Gemist9 februari 17:42

Jorien 'viert' Red Hot Chili Pepper-kaartjes iets te uitbundig en mist daardoor concert
Gemist29 januari 17:41

