
Richard wint System of a Down kaarten, maar corona gooit roet in het eten
Soms heb je het lot niet in eigen hand. Dan gebeurt er iets in de wereld, waardoor je planning volledig overhoop wordt gegooid. Iets waardoor een concert waar je al weken naar uitkeek toch niet doorgaat. In dat geval kun je terecht bij KINK-dj Stefan Koren. In zijn praktijk kun je namelijk dit muzikale trauma van je af laten spoelen.
Zo'n anderhalve week lang heeft mede-KINK'er Richard kunnen genieten. Via KINK had hij kaarten gewonnen voor de show van System of a Down. Hij had zelfs al één van zijn goede vrienden meegevraagd, maar toen kwam het bericht dat het optreden niet door kon gaan vanwege de coronapandemie.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
16 september 2025
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#System of a DownGerelateerd nieuws

Dennis mist Flogging Molly dankzij ex
Gemist22 januari 17:27

Marco's eerste concert had Nirvana kunnen zijn
Gemist21 januari 17:42

Sophie mist Foo Fighters keer op keer
Gemist20 januari 17:45

Ed mist JOHAN maar vindt dat eigenlijk niet erg
Gemist15 januari 17:45

Storm negeert vaderlijk advies en mist Gorillaz
Gemist14 januari 17:45

