
Richard wint System of a Down kaarten, maar corona gooit roet in het eten
Soms heb je het lot niet in eigen hand. Dan gebeurt er iets in de wereld, waardoor je planning volledig overhoop wordt gegooid. Iets waardoor een concert waar je al weken naar uitkeek toch niet doorgaat. In dat geval kun je terecht bij KINK-dj Stefan Koren. In zijn praktijk kun je namelijk dit muzikale trauma van je af laten spoelen.
Zo'n anderhalve week lang heeft mede-KINK'er Richard kunnen genieten. Via KINK had hij kaarten gewonnen voor de show van System of a Down. Hij had zelfs al één van zijn goede vrienden meegevraagd, maar toen kwam het bericht dat het optreden niet door kon gaan vanwege de coronapandemie.
BEHOEFTE AAN VERWERKING?
Heb jij ook zo'n verhaal en behoefte aan een pleister op die wond? Laat het weten door een berichtje te sturen via de KINK App. Dan zet behandelaar Koren je namelijk graag op de wachtlijst voor een beetje muzikale nazorg!
Datum
16 september 2025
SHARE
Tags
#KINK Traumaverwerking#System of a DownGerelateerd nieuws

Eerbetoon bij Golden Earring valt in het water voor Claire
Gemist1 juli 17:45

Rob moet duizend euro betalen nadat hij De Heideroosjes mist
Gemist30 juni 17:45

Met Metallica-tickets op zak hoort Stefan dat hij er niet bij kan zijn
Gemist29 juni 17:45

Incubus blijft maar afzeggen, waardoor Ron ze blijft missen
Gemist25 juni 17:45

Patrick zit uren in de auto voor Creed, maar komt er dan achter dat het concert niet door gaat
Gemist24 juni 17:45

