
Record Store Day Nederland lanceert eigen label: RSD Records
Komende zaterdag is het weer Record Store Day! En dit jaar is er leuk nieuws: Record Store Day Nederland lanceert hun eigen non-profit muzieklabel RSD Records. Zo kan de organisatie hun eigen beheer muziek uit brengen.
Met RSD Records wil Record Store Day Nederland meer invloed uitoefenen op de totstandkoming van de RSD releaselijsten. De RSD releaselijst en de RSD Black Friday releaselijst bevatten voornamelijk producten die worden aangedragen door de nationale en internationale muziekmaatschappijen en labels. Voorgaande jaren trad de organisatie op als aanjager van lokale initiatieven, maar waren de betrokken labels besluitvormer. Met RSD Records kunnen artiesten vanaf nu zonder tussenkomst van derde partijen een RSD release uitbrengen, maar ook samenwerkingen met andere labels zijn mogelijk.
RELEASES IN 2023
RSD Records start voor Record Store Day 2023, komende zaterdag 22 april, met drie releases. Verder verschijnen er voor Record Store Day hele exclusieve releases die alléén op Record Store Day beschikbaar zijn. Zo zijn er dit onder andere jaar bijzondere uitgaves van vinyl van David Byrne, Foals en Sam Fender.
Datum
20 april 2023
SHARE
Gerelateerd nieuws

Volgens geruchten is dit de nieuwe drummer van Foo Fighters
Muzieknieuws22 mei 17:38

Nieuwe muziek van Wolf Alice, Volbeat, The Haunted Youth en Sarah Julia
KINKnieuws, Muzieknieuws20 mei 10:52

Pearl Jam steunt Bruce Springsteen na aanval van Trump: “Let freedom ring!”
Muzieknieuws19 mei 17:28

Misschien binnenkort nieuwe muziek Soundgarden
Muzieknieuws19 mei 17:24

Nog geen noot gespeeld en het rommelt al bij Oasis
Muzieknieuws17 mei 04:11