
Rammstein kondigt tweede show in Goffertpark aan
Rammstein geeft op 5 juli 2022 een extra concert in het Goffertpark in Nijmegen. De geplande show van 2020 was in no-time uitverkocht en daarom voegt de band een extra show in Nederland toe!
RAMMSTEIN
In 2019 stond Rammstein met een geweldige show in de Rotterdamse Kuip. Het jaar daarop stond wederom een grote tour gepland, waaronder een show in Nijmegen. Door de coronacrisis ging deze volledige tour niet door. Die tour is verplaatst naar 2022 en op 4 juli staat er al een uitverkocht Rammstein concert gepland in het Goffertpark. Daar voegt de Rammstein nu een extra datum aan toe: Op 5 juli 2022 staat de band nog een avond in het Goffertpark in Nijmegen!
WIN TICKETS
De kaartverkoop voor de extra show start woensdag 19 mei. Tickets winnen kan natuurlijk ook: luister daarvoor naar KINK!
Datum
12 mei 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

Twenty One Pilots komt naar Rock Werchter 2026
Muzieknieuws14 oktober 08:10

The Cure eerste headliner voor Rock Werchter 2026
Muzieknieuws7 oktober 08:07

Voormalig Triggerfinger-bassist Monsieur Paul (66) overleden
Muzieknieuws4 oktober 11:43

Eerste namen Jera On Air 2026: o.a. The Offspring en Papa Roach
Muzieknieuws25 september 12:00

Nieuwe Blaudzun-track op Spotify? Nope – het lijkt AI
Muzieknieuws, Gemist22 september 08:27