
Ramkot, Greta van Fleet, Sea Girls, en De Staat komen naar Pinkpop 2022!
Op 17, 18 en 19 juni 2022 barst Pinkpop weer los op het Megaland terrein in Landgraaf. Vandaag kondigt het festival maar liefst 28(!!!) nieuwe namen aan!
NIEUWE NAMEN VOOR PINKPOP 2022
De half Duits, half Nederlandse band Ten Times A Million komt op vrijdag 17 juni naar Landgraaf, en ook Greta van Fleet, en Idles zijn toegevoegd aan de line-up voor de Pinkpop vrijdag. Parcels, Antoon, Wies, Grandson, en JC Stewart zijn er ook bij die dag.
Op de Pinkpop zaterdag gaan we genieten van de Belgische vrienden van Ramkot, Kennyhoopla, en Son Mieux op Megaland! En ook Kaleo, Tones And I, Mimi Webb, Nona, The Last Internationale, Saint Phnx, en Remme zullen op 18 juni op het Pinkpoppodium staan.
En voor zondag 19 juni kondigde het festival Dermot Kennedy, De Staat, en Sea Girls aan! Ook komt Ziggy Marley, met 'A Live Tribute To His Father', en verder zijn Maan, Kacey Musgraves, Turnstile, Joost, Hang Youth, en Meau van de partij.
De 51e editie van Pinkpop vindt 17, 18, en 19 juni 2022 plaats op het Megaland terrein in Landgraaf.
Datum
15 december 2021
SHARE
Gerelateerd nieuws

Twenty One Pilots, SOMBR, Florence + The Machine en Biffy Clyro naar Sziget 2026
Muzieknieuws9 december 10:16

Fatal Flowers zijn terug!
Gemist, Interviews, Muzieknieuws9 december 09:29

Queens of the Stone Age frontman Josh Homme: "The Catacombes play their own music"
Gemist, Interviews, KINKnieuws, Muzieknieuws4 december 08:00

Pinkpop maakt eerste namen bekend. Foo Fighters, Yungblud, Editors en meer naar Landgraaf
Muzieknieuws24 november 09:07

Bakken vol nieuwe namen voor Rock Werchter
Muzieknieuws21 november 14:09

