
Philippe Zdar van Cassius overleden
Philippe Cerboneschi, professioneel bekend als Philippe Zdar en als de helft van de Franse dance-act Cassius, is overleden op 50-jarige leeftijd.
De agent van Philippe Zdar heeft volgens persbureau AFP bekedn gemaakt dat de muzikant woensdagavond Frankrijk overleed, nadat hij uit een 19 verdiepingen tellend gebouw was gevallen.
"Hij maakte een toevallige val, door het raam van een hoge verdieping van een Parijse gebouw," verklaarde Sebastien Farran zonder verdere details.
Nadat Cassius in de late jaren '80 samen met Hubert Blanc-Francard (beter bekend als Boom Bass) werd opgericht, groeide het paar in de jaren 90 uit tot een prominente naam na het uitbrengen van hun eigen singles en remixen van nummers van artiesten zoals collega-Fransen Air.
Het nieuws over het overlijden van Zdar komt slechts één dag voor de release van Cassius 'vijfde album, Dreems . Of die release doorgaat is nog niet bekend.
Stefan Koopmanschap maakt voor KINK de wekelijkse dance podcast KLUB KINK en vertelde vanochtend in de KINKSTART aan Michiel Veenstra over het werk en impact van Zdar.
Datum
20 juni 2019
SHARE
Gerelateerd nieuws

Linkin Park speelt op Champions League-finale
Muzieknieuws16 april 12:46

Zien: The Killers delen podium met Bruce Springsteen
Muzieknieuws15 april 07:25

Kings of Leon naar Rock Werchter
Muzieknieuws26 maart 08:12

Flogging Molly-frontman Dave King herstellende na hersenbloeding
Muzieknieuws18 maart 08:54

Soft Play en Ramkot op line up Sniester
Muzieknieuws12 maart 11:11