Peter Kwint: Den Haag moet lappen
De politiek onderneemt veel te weinig om de Nederlandse popmuziek door de coronacrisis te slepen, vindt SP Tweede Kamerlid Peter Kwint. "Als er niet snel iets gebeurt is de schade nog jaren te zien. Dan verdwijnen zalen en stoppen muzikanten".
"Als je ziet hoe groot de popsector in Nederland is, als je ziet hoeveel mensen er nu ook achter komen hoeveel plezier ze beleven aan een concertje... ik maak me daar ernstige zorgen over". Kwint deed zijn uitspraken in KINKSTART in gesprek met KINK-dj Michiel Veenstra. "Den Haag moet gewoon lappen, net zoals bij KLM. Zorg ervoor dat popzalen niet dichthoeven, dat je geen mensen hoeft te ontslaan. Al dat personeel heb je zodra er weer concerten plaats mogen vinden hard nodig".
Kwint is donderdagavond 14 mei om 18:00 uur te horen met zijn favoriete muziek van Nederlandse bodem in de KINKNL take-over. De take-over is te beluisteren op het themakanaal KINKNL.
LUISTER TERUG
Luister hieronder het gesprek van Peter Kwint en Michiel Veenstra terug waar het Tweede Kamerlid aan geeft dat hij vindt dat Den Haag de popsector moet steunen.
Datum
14 mei 2020
SHARE
Gerelateerd nieuws

Deze oude Weezer-track ontploft op TikTok
Muzieknieuws11 maart 07:36

Muse opent pre-save! Iets nieuws staat op het punt te knallen
Muzieknieuws7 maart 07:52

White Lies: "Music is unexplainable"
Interviews, KINKnieuws, Muzieknieuws3 maart 19:15

Nirwana Tuinfeest vult line-up aan met nieuwe namen: o.a. The Kooks, Wodan Boys en Magazines
Muzieknieuws3 maart 12:01

Nieuwe namen voor Vestrock: dEUS, Bleech 9:3 en Wodan Boys naar Hulst
Muzieknieuws26 februari 11:25

